На Андрія дівчатам надія

2017-12-14

/Files/images/novini_2017/DSCN2343.JPG

На Андрія - дівчатам надія.

В бібліотеці – філії №15 в день православного свята Апостола Андрія Первозванного, від якого віє чарівною староукраїнською стихією, пройшли українські вечорниці.

На книжковій виставці «Немає переводу добрим звичаям народу» окрім народознавчої літератури, представленні атрибути для ворожіння, та старовинні речі господарського вжитку, що найбільше зацікавило наших користувачів, які щодня і надовго затримувалися біля виставки.

З піснями і жартами заходили гості, вихованці та педагоги музичної школи №4 до "світлиці", де їх чекали не лише розваги, ворожіння, але й вареники та Калита. Проте варениками пригощали тих, хто співав українських народних пісень чи давав правильну відповідь на питання вікторини про українські традиції. Найочікуванішим моментом наших вечорниць було, звичайно, ворожіння та кусання Калити. Працівники бібліотеки цікаво і змістовно провели вечорниці «На Андрія - дівчатам надія...», поглибили знання юних читачів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть.

Колектив бібліотеки вдячний депутату Сергієнку Г.В. за матеріальну підтримку в організації свята.