Лабораторія інновацій

2018-04-26

/Files/images/novini_2017/DSCN3244.jpg

26 квітня в бібліотеці-філії №15 проведено лабораторію інновацій «Просування книги і читання в нечитаюче середовище» для бібліотекарів міської бібліотечної системи міста Кропивницького. Завідувач філією Катерина Натальченко познайомила колег з інформаційними лабіринтами сучасної бібліотеки, поділилась досвідом у створенні краєзнавчого куточка старожитностей, цікавинками в оформленні простору дитячої кімнати, абонементу та розповіла про мистецькі заходи, які сприяють створенню позитивного іміджу закладу. Бібліотекарі книгозбірні Галина Артеменко та Олена Кулик

в NonStopi «Бібліотечна планета» поділились з колегами цікавими напрацюваннями у проведенні заходів для дітей під час літніх канікул та дозвілля за межами книгозбірні. У професійному фрістайлі бібліотекарі міської централізованої бібліотечної системи Марина Пархоменко, Ірина Пічкуренко, Олена Холоденко запропонували своїм колегам інновації в проведенні масових заходів. На бібліотечне зібрання були запрошені майстрині «Єлисаветградського узвозу» Валентина Дробишевська та Наталія Дефорж з презентацією робіт з вишивки та бісеру « Барви народних мистецтв». Флешмоб «Читаємо все! Читаємо всюди!» та стрічкове опитування «Які книги ви б порадили читачам» закріпили на практиці набуті знання під час проведення заходу. Дякуємо колегам та завідувачу відділом інноваційних технологій Ларисі Залевській за цікаву та змістовну роботу.