Літній бібліо-шопінг

2018-06-06

/Files/images/novini_2017/DSCN3601.jpg

Літо триває… У бібліотеці-філії №15 під гаслом «Даремно часу ви не гайте, цікаві книги вибирайте!» 6 червня пройшов бібліо-шопінг. Це - форма масового заходу , в ході якого один учасник заходу пропонує іншому учаснику "придбати" книгу або журнал з фонду бібліотеки, прорекламувавши видання. Цього разу бібліотекарі поставили собі за мету допомогти у виборі цікавих книг читачам, спраглим, але часто розгубленим школярам. Діти мали змогу не просто дізнатись про новинки у світі сучасної літератури, а й знайти гарну історію, щоб книга зацікавила і захопила. Це були твори українських та зарубіжних письменників, які нещодавно отримала бібліотека. Також бібліотечні працівники запропонували практичні завдання: обрати і прорекламувати книгу або журнал так, щоб її захотіли «купити» якомога більше читачів. Головна мета заходу: долучити до читання дітей під час літніх канікул.