Скарбниця віків - бібліотека

2018-09-27

/Files/images/DSCN4240.jpg

Напередодні професійного свята бібліотекарів, 27 вересня у філії №15 пройшов День відкритих дверей.Бібліотекарі гостинно зустрічаливсіх, хто завітав до книгозбірні: як вірних, щирих друзів, так і нових користувачів, для яких запис був безкоштовний.Завітали до нас і наймолодші гості. Перше знайомство з чарівною оселею книги для учнів 1-А та 1-Б класів загальноосвітньої школи №22 було незвичайним, загадковим і казковим. Саме про книгу йшла мова під час екскурсії, цікавим доповненням якої стали: захоплююча вікторина «Впізнай казкового героя» та літературний пінг-понг. Поповнили ряди бібліотеки 70 нових користувачів, з них 60 - учні 1-х класів.

Нехай ваша дорога до бібліотеки, дорогі наші читачі, завжди дає передчуття радості від хвилюючої зустрічі з джерелами людської мудрості.