Разом з книгою зростаємо

2018-10-05

/Files/images/novini_2017/PA020031.JPG

Книга - одне з найбільших див, створених людиною. Вона приходить у дитинстві і супроводжує нас усе життя. Тому дуже важливо, щоб зустріч з книгою відбулася якомога раніше. Саме тому працівники бібліотеки-філії №15 тісно співпрацюють з виховним дошкільним закладом № 69, який розташованим на селищі Гірничому. 3, 4 та 5 жовтня для старших груп дитячого садочку проведені екскурсії «Разом з книгою зростаємо». Бібліотекарі розповіли дітям про книгозбірню, ознайомили з правилами користування книгами і журналами та запросили разом із батьками відвідати бібліотеку.

Малюки залюбки гортали сторінки кольорових ілюстрованих книжок, відгадували загадки, брали участь в іграх та вікторинах.

Сподіваємося, що перші враження від чарівної оселі книги, не залишать жодну дитину байдужою.