В єднанні сила і міць держави

2024-01-19

/Files/images/2024_rk/зображення_viber_2024-01-19_14-48-40-094 – копія.jpg

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Ми зобов’язані плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні українцям знову доводиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни

19 січня, у бібліотеці-філії №15, користувачам розповідалося про цю визначну подію української історії з використанням мультимедійних засобів, показом відеохроніки.

Бібліотекарі розповіли про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Згадали також і про криваві бої, які зараз точаться на території України, і наших героїв, які віддали життя за Україну в російсько-українській війні. Під час проведення заходу використані документальні кадри хроніки, мультимедійна презентація «В єднанні сила і міць держави».